Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

Stworzenie dobrej a co najważniejsze skutecznej reklamy jest bardzo złożonym i czasochłonnym procesem. W dzisiejszych czasach najskuteczniejszymi środkami przekazu reklamy jest TV, radio, Internet, outdoor, jednak należy pamiętać, że każda z tych dróg komunikacji z klientem rządzi się swoimi prawami. Tak samo jest ze stworzeniem skutecznej reklamy, w zależności od tego jaką drogę komunikacji wybierzemy nasza reklama powinna charakteryzować się pewnymi cechami.


Metodologie, które stworzyliśmy by badać skuteczność reklam telewizyjnych, radiowych, internetowych oraz outdorowych opierają się na procedurze eksperymentalnej oraz prawach psychologicznych dzięki czemu jesteśmy w stanie wybrać koncept, który będzie najbardziej efektywny a co za tym idzie będzie skutecznie informować konsumentów o walorach Państwa produktów bądź usług.

Prawa Psychologiczne
W dzisiejszych czasach jesteśmy bombardowani setkami ekspozycji komunikatów reklamowych niemal każdego dnia, nie dziwi więc fakt iż coraz trudniej jest stworzyć reklamę, która zostanie zakodowana (zapamiętana) w umyśle potencjalnego konsumenta. Prawa psychologiczne jakie dostarcza nowoczesna nauka pozwalają nam poznać umysł konsumenta oraz sposoby w jakich spostrzega otaczający go świat dzięki czemu jesteśmy w stanie wskazać elementy działające pozytywnie jak i negatywnie na całość przekazu reklamowego.

Metodologia Eksperymentalna
Dzięki metodologii eksperymentalnej jesteśmy w stanie testować poszczególne części składające się na całość przekazu reklamowego. Stosując manipulację możemy stwierdzić jak poszczególne elementy komunikatu wpływają na wizerunek reklamowanego produktu czy też usługi. Dzięki możliwości wnioskowania statystycznego (przyczynowo- skutkowego) uzyskane wyniki są bardziej wiarygodne przez co Państwa ostateczne wersje reklamy będą skutecznie oddziaływać na potencjalnych konsumentów.